• PASZPORT
    DO EKSPORTU
  • EKSPORTUJ
    DO ROSJI
  • WYBIERZ KRAJ
    I EKSPORTUJ

REFERENCJE

OPINIE O EXPORT GROUP

Export Group to ponad 60 polskich firm wprowadzonych na rynki zagraniczne !
Export Group to ponad 100 pozyskanych dotacji na eksport !
Export Group znajduje się na oficjalnej liście referencyjnej Ambasady Polskiej w Rosji.

„(…) Mając za sobą blisko roczną współpracę z firmą Export Group mogę polecić jej usługi każdemu kto myśli o wsparciu rozwoju swojego biznesu poprzez fundusze unijne a jednocześnie chce mieć pewność, że wszelkie formalności związane z obsługą i poprowadzeniem projektu będą wykonane rzetelnie i prawidłowo.”

Agnieszka Gugała-Tywonek
Prezes Zarządu ART-INVEST SP. Z O.O.
„Firma EXPORT GROUP w 2012 roku pozyskała dla nas dotację na eksport w ramach działania „Paszport do eksportu”. Obecnie realizuje i rozlicza dla nas wszelkie działania związane z dotacją. Ponadto świadczy dla nas usługę w zakresie kompleksowej obsługi handlowej na rynku rosyjskim oraz przeprowadza dla nas skomplikowany proces certyfikacji wyrobów medycznych na terenie Unii Celnej (Rosja, Białoruś, Kazachstan). (…)”

Marianna Gruszka
Prezes Zarządu, ZAKŁAD DETALI MEDYCZNYCH „DEMED” SP. Z O.O.
„Firma EXPORT GROUP Piotr Buchalski posiada wiedzę i doświadczenie w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie z funduszy strukturalnych Unii Europejskiej. Firma rzetelnie i terminowo wykonała swoje obowiązki, a pracownicy służyli pomocą w przygotowaniu wniosku aplikacyjnego. (…)”

Magdalena Bertrand
Wiceprezes Zarządu, CADW SP. Z O.O.
„EXPORT GROUP to pierwsza, polska, profesjonalna firma wyspecjalizowana we wspieraniu eksporterów. (…) Od 2009 roku, czyli czasu zlecenia pozyskiwania Klientów i obsługi transakcji przez EXPORT GROUP, nasz eksport wzrósł o kilkanaście procent. Rekomenduję EXPORT GROUP jako profesjonalnego i skutecznego partnera w pozyskiwaniu Klientów i zamówień zagranicznych.”

Miłosz Siuda
właściciel O.Team
„Firma EXPORT GROUP od trzech lat obsługuje nas w zakresie pozyskiwania kontrahentów na rynkach wschodnich. W tym czasie przedstawiciele EXPORT GROUP pozyskali dla nas kilkunastu kluczowych Klientów w Rosji, kilku na Ukrainie, i na Białorusi. Ponadto w ramach współpracy w 2011 roku firma EXPORT GROUP pozyskała dla nas ponad dwieście tysięcy złotych na działania eksportowe w ramach dotacji POIG 6.1., przygotowują dla nas kompleksowo całą dokumentację konkursową. (…)”

Piotr Sikorski
właściciel MOBILE FOR BUSINES
“Rekomendujemy firmę EXPORT GROUP Piotr Buchalski jako profesjonalnego partnera w zakresie świadczenia usług polegających na wprowadzaniu firm na rynki europejskie, nawiązywaniu kontaktów handlowych i pozyskiwaniu kontraktów zagranicznych. Nasza dotychczasowa współpraca zaowocowała szybkim osiągnięciem wysokiej ekspozycji eksportowej na rynku niemieckim, oraz podpisaniem korzystnych umów o współpracy na kolejne sezony. (…)”

Konrad Wasilewski
Specjalista ds. exportu POLISH FASHION SP. Z O.O.
„W roku 2012 firma EXPORT GROUP pozyskała dla nas dofinansowanie „Paszport do eksportu”, przygotowując Wniosek o dofinansowanie i Plan Rozwoju Eksportu. Obecnie firma rozlicza nam projekt i przeprowadza w naszym imieniu wszelkie zaplanowane działania, w tym:
- przygotowuje i prowadzi całą dokumentację projektu,
- dba o terminowość ponoszenia wydatków i składania dokumentów w RIF,
- kompleksowo organizuje wyjazdy na misje i targi zagraniczne,
- przygotowała dla nas wszystkie niezbędne opracowania na potrzeby projektu,
- pozyskuje Klientów i obsługuje zamówienia. (…)”


Jacek Walczewski
Dyrektor ds. rozwoju sieci sprzedaży PLATINUM PLAZA PROJEKT SP. Z O.O.
„Przed podjęciem pracy z Export Group mieliśmy obawy, czy specyfika naszej branży pozwala na systematyczną sprzedaż zagraniczną. Po krótkim okresie nasze obawy zostały rozwiane przez skuteczność Export Group. Zadziwiła nas jednak szybkość z jaką Export Group przygotowało naszą kompleksową ofertę dla klientów zagranicznych, a przede wszystkim pierwsza sprzedaż. (…)”

Anna Gierymska
MAFOJ
„(…) Współpraca z firmą EXPORT Group Piotr Buchalski należy do bardzo udanych, ze względu na jej wysoką skuteczność oraz bardzo szeroki zakres podejmowanych działań. Dzięki temu możemy się skoncentrować wyłącznie na jak najlepszym wykonywaniu zamówień. Polecam współpracę z Export Group.”

Rafał Kosielski
właściciel EL-ROL RAFAŁ KOSIELSKI
„EXPORT GROUP to jedna z nielicznych polskich firm, łącząca wiedzę teoretyczną z praktyczną związaną z działaniami eksportowymi. Wybór EXPORT GROUP jako partnera biznesowego był ważnym krokiem w rozwoju naszej firmy. Dzięki EXPORT GROUP udało nam się rozpocząć współpracę z kilkoma dużymi partnerami z Rosji i Kazachstanu. Rekomendujemy EXPORT GROUP jako skuteczną i profesjonalną firmę wspomagającą kompleksowe działania eksportowe.”

Anna Sanecka
LUXART
„(…) Doświadczona kadra oraz potencjał organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług. Powierzone prace zostały wykonane w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych harmonogramem terminach. Chcieliśmy podkreślić duże zaangażowanie firmy, które skutkowało wysoką jakością przeprowadzonych działań. (…)”

Tomasz Nowak
Dyrektor Kreatywny 3D CREATIVE IDEAS SP. Z O.O.
„Z Export Group współpracujemy od kilku miesięcy i możemy potwierdzić, że charakteryzuje ich doskonała znajomość rynku rosyjskiego. Export Group to eksperci łączący wiedzę teoretyczną związaną ze strategią eksportu z praktyką rynkową. (…)”

Katarzyna Partyka
Menedżer ds. sprzedaży, HERBIN SP. Z O.O.
„W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Export Group w zakresie działań 6.1 Paszport do eksportu. Jest to firma reprezentująca wysoki poziom wiedzy merytorycznej oraz posiadająca wyspecjalizowaną kadrę. (…)”

Monika Krawiec
AMTRA SP. Z O.O.
„(…) Podczas zorganizowanego przez EXPORT GROUP wyjazdu handlowego do Moskwy poznaliśmy handlowców osobiście i możemy stwierdzić, że są to doskonali fachowcy. Otrzymaliśmy od nich ogrom wiedzy o mechanizmach rządzących rosyjskim handlem, której nie znajdzie się w poradnikach eksportera czy na portalach branżowych. (…)”

Robert Poznański
Export Menager, SENSUAL LINGERIE SP. Z O.O.
„W 2012 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą EXPORT GROUP w zakresie usług przygotowania i realizacji dokumentacji potrzebnej do uzyskania certyfikatów GOST (…) Współpracujemy z Export Group do dnia dzisiejszego i z przebiegu dotychczasowej współpracy jesteśmy zadowoleni. W tym czasie za pośrednictwem tej Firmy pomyślnie przeszliśmy certyfikację w systemie GOST i otrzymaliśmy propozycję rozwiązań ułatwiających wprowadzenie naszych produktów na rynki Unii Celnej. (…)”

Tomasz Możyszek
P.H.U. ALEX LESŁAW LAMEK
„Firma EXPORT GROUP Piotr Buchalski otworzyła przed nami nowe możliwości rozwoju poprzez ekspansję na rynki zagraniczne. Od 2011 roku EXPORT GROUP skutecznie wprowadziło nasze produkty do Rosji oraz kilku krajów Europy zachodniej. Nawiązane przez EXPORT GROUP kontakty handlowe pozwoliły nam znacząco zwiększyć przychody i rozwinąć firmę. Z całą odpowiedzialnością polecamy EXPORT GROUP jako firmę bardzo skuteczną w pozyskiwaniu klientów zagranicznych.”

Anna Ośródek
ALTEZA SP. Z O.O.
„Export Group jest, bez wątpienia, firmą godną polecenia. Właściwe podejście do nas, jako klienta, wywarło bardzo pozytywne wrażenie. Oferta firmy jest na tyle duża, że z czystym sumieniem możemy stwierdzić, iż zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Przedsiębiorstwo uczciwie oceniło nasz potrzeby i dostosowało do nas swoją ofertę. Na pochwałę zasługuje również komunikacja. Łatwy kontakt sprawił, że współpraca była zarówno efektywna, jak i bardzo przyjemna. (…)”

Dominik Barganowski
właściciel ECOFORMAT
„(…) Pracownicy Export group nie działają szablonowo i nie traktują przedmiotowo klientów, do każdej osoby mają indywidualne podejście. Oprócz tego doradzają i dotrzymują ustalonych terminów. Jakość oraz zakres usług wykraczają poza rynkowy standard. Z pełną odpowiedzialnością mogę zarekomendować współpracę z Export Group, a nawet stawiać ją innym za wzór.”

Paweł Skibicki
PARTNER
„(…) Efekty współpracy spełniają wszystkie nasze wymagania. Firma Export Group godnie reprezentuje interesy naszej firmy i w terminie wywiązuje się ze wszystkich zadań, co do których wykonania jest zobowiązana. Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy, że Firma ta doskonale poradzi sobie z obsługą innych zainteresowanych kontrahentów.”

Ewa Seklecka
TARGET PLUS CATERING
„(…) Nasza dotychczasowa współpraca przebiega zgodnie z zawartą umową. Prace wykonywane są terminowo i rzetelnie, a pracownicy Export Group są bardzo uprzejmi i chętni do współpracy. Jesteśmy przekonani, że współpraca z tak solidną i profesjonalną firmą gwarantuje osiągnięcie sukcesów w realizowanych projektach.”

Konrad Falkowski
Prezes Zarządu GRANNA SP. Z O.O.
„Firma EXPORT GROUP opracowała dla naszej firmy Plan Rozwoju Eksportu. Otrzymany dokument zawierał wszystkie potrzebne informacje – szereg analiz oraz rekomendacje dla rozwoju naszej firmy na rynkach zagranicznych. Z przyjemnością możemy potwierdzi, że kooperacja z firmą EXPORT GROUP zaowocowała uzyskaniem przez naszą firmę dotacji z funduszy unijnych w ramach Działania 6.1. Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. (…)”

Antoni Małek
współwłaściciel PHUP MOTOREX S.C.
„(…) Firma Export Group pozyskała dla nas dotację w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 6.1. „Paszport do eksportu”, w ramach III konkursu w 2012 roku. Obecnie kompleksowo rozlicza i realizuje przewidziane we Wniosku działania, wprowadzając nas na rynek zagraniczny. (…)”

Urszula Kukuła
ROI DORADZTWO I SZKOLENIA
„Współpracę z Panem Piotrem Buchalskim z EXPORT GROUP rozpoczęliśmy w 2010 roku. Po kilku miesiącach działań handlowcom EXPORT GROUP udało się namówić do współpracy jedną z największych rosyjskich sieci odzieżowych (sieć SkoroMama), posiadającą ponad 30 ekskluzywnych butików w nowoczesnych centrach handlowych. Dodatkowo EXPORT GROUP pozyskało dla nas kilkadziesiąt sklepów multibrandowych, głównie z Rosji, ale także z Włoch, Francji i Niemiec, zwiększając przychody z eksportu do blisko 40% wszystkich przychodów firmy. (…)”

Anna Cyndler
Dyrektor ds. sprzedaży MAMMA MODA
„Firma Muraspec Sp. z o.o. potwierdza, że korzystała z usług firmy Export Group przy tworzeniu wniosku do Działania 6.1. POIG oraz Plan Rozwoju Eksportu w 2013 roku. Frima Export Group solidnie i terminowo wywiązała się ze swoich obowiązków oraz zapisów w umowie. (…) Firma Export Group jest godna polecenia przy tworzeniu Planu Rozwoju Eksportu oraz Wniosków Unijnych.”

Piotr Łukasiak
Dyrektor Generalny, MURASPEC SPÓŁKA Z O.O.
„Telewizja Polska S.A. w Pradze współpracowała z Panem Tomaszem Wróblewskim z Exportgroup przy okazji przygotowywania serii reportaży ekonomicznych dotyczących funduszy unijnych związanych z wspieraniem eksportu. Usługi doradcze Pana Tomasza Wróblewskiego charakteryzują się bardzo wysoką jakością. Jego wiedza zapewniła naszej redakcji dostęp do sprawdzonych informacji. Jednocześnie konsultacje merytoryczne stały się gwarancją wysokiej jakości produkowanych przez Telewizję Polską S.A. w Pradze materiałów. (…)”

Tomasz Dawid Jędruchów
korespondent TVP S.A. W PRADZE
„(...) Отличительной чертой работы „ExportGroup” является оперативность и высокая организованность сотрудников организации, готовность быстро реагировать на обстоятельства (…)” Гуров Д.И., Генеральный директор, «КаргоРус»
„(...) Cechą wyróżniającą "ExportGroup" jest efektywność oraz bardzo dobra organizacja pracy całego personelu, a także umiejętność szybkiego reagowania w zależności od okoliczności (...)”


Gurov D.I.
Dyrektor Generalny KARGORUS
„Export Group активно и успешно работает с 2010 года, предоставляя полный спектр услуг. За этот период нам были оказаны услуги на хорошем профессиональном уровне с целью повышения эффективной маркетинговой деятельности нашей компании ООО «ПАКЕР»на польском рынке. (...)”
„Z Eksport Group aktywnie i skutecznie współpracujemy od 2010 roku. W tym czasie, świadczone usługi były wykonane profesjonalnie i na bardzo wysokim poziomie. Firma pomogła nam w zwiększeniu skuteczności działań marketingowych firmy "PAKER" na polskim rynku. (...)”


Vandysh V.V.
Dyrektor Generalny PAKER
„(...) За столь продолжительное время «ExportGroup» зарекомендовало себя надежным и стабильным партнером, обеспечивая гибкий подход к потребностям Заказчика, высокую оперативность, ни разу не допустив срывов сроков.”
„(...)Po tak długim czasie «Export Group» dał się poznać jako solidny i stabilny partner, zapewniając elastyczne podejście do potrzeb klienta, wysoką wydajność, nigdy nie przekraczając założonych terminów.”


Bocharnikov M.S.
Dyrektor generalny, LOREX

DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW !

ROZWIŃ EXPORT Z EXPORT GROUP !

BEZPŁATNE KONSULTACJE

+48 42 205 02 65
+48 42 205 02 85

BIURO EXPORT GROUP

Biurowiec Real Office
ul. Traktorowa 126/402
91-204 Łódź
tel.: 42 205 02 85
biuro@exportgroup.pl

KLENCI EXPORT GROUP:

Zobacz referencje >>

(C) Export Group. All Rights Reserved.

webdesign: Flashcraft.pl